IZLAIDUMS 2025./2026. Sveicam mūsu absolventus un novēlam radošu turpmāko ceļu! Šogad, 28. maijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītības iegūšanu saņēma trīsdesmit deviņi Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņi, absolventu pulkā bija arī divas vidusskolas programmas beidzējas. Absloventus sveica Jūrmalas Mākslinieku biedrības pārstāve māksliniece Alise Landsberga, kura biedrības vārdā, pēc mākslinieku komisijas izvērtējuma, pasniedza atzinības rakstus par izcili veiktu noslēguma dabu pieciem jaunajiem māksliniekiem:
Sibillai Putniņai, Madarai Locai, Sabīnei Vēverei, Ignatam Vologžaņinam un Rebekai Reidemanei. Sabīne Vēvere par stiklā izpildīto darbu "Gaidu nozīmīte"saņēma arī Jūrmalas Mākslinieku biedrības balvu "Jūrmalas jaunais mākslinieks". (Balvas dizains: māksliniece Ieva Strazdiņa).